Je faktom, že Black Friday sa stal (neoficiálnym, ale predsa) začiatkom vianočnej nákupnej sezóny. Veľké zľavy na vás vyskakujú spoza každého rohu. Pravdou však je, že iba málokedy ide o skutočné či férové zľavy. 
 


My v eyerim sa roky snažíme ukázať, že kvalita nemusí nevyhnutne znamenať aj super vysoké ceny. Prinášame vám preto svetovú kvalitu okuliarov za ceny, ktoré sú transparentné a výhodné. A to nielen počas jedného obdobia v roku. Z toho dôvodu sa november v eyerim stáva Fair Friday mesiacom! Čo to znemená? 

 

Oslávte s nami Fair Friday!

Hodiny pátrania po najvýhodnejších zľavách, ktoré nie sú iba “na oko”? Stačilo! Veríme, že si zaslúžite viac. Naša filozofia je jednoduchá. Máte právo na skutočné a férové zľavy, a my vám ich ponúkame. Vždy. Bez zveličovania, bez skrytých poplatkov. Objavte s nami aj vy kvalitu a ceny, ktoré nepodliehajú sezóne a doprajte sebe a svojim blízkym štýlové okuliare najvyššej kvality za super ceny!
 

Každý týždeň odhalíme jednu z našich špeciálnych ponúk. Tu je prvá z nich:

 

23 % ZĽAVA PRI NÁKUPE NAD 150 €


Váš štýl hovorí hlasnejšie než slová. Rovnako tak aj okuliare, ktoré nosíte. Nasaďte si pocit luxusu s prémiovými značkami okuliarov ako Versace, Gucci, Prada a veľa ďalšími za bezkonkurenčné ceny!

Kód: BF23SKNAKUPOVAŤ TERAZ

Sledujte nás, ďalšiu ponuku odhalíme čoskoro! 
 

Fair Friday je viac ako len o zľavách

Mali by ste dostávať to najlepšie po celý rok. Veríme v transparentnosť a kvalitu a Fair Friday je naším spôsobom, ako vám ukázať, že to myslíme vážne. Ďakujeme, že ste na tejto ceste s nami. Užite si nakupovanie!