7.3.2022 4772 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Medzinárodný deň žien: Buďte sama sebou ♥

Je tu 8. marec a s ním aj čas osláviť všetky odvážne, silné, rázne, milujúce a nebojácne ženy vo svete a v našich životoch. Každý z nás má vo svojom okolí takúto ženu: buď je to vaša skvelá mama, milá babička, milovaná polovička alebo vy – žena, ktorá si zaslúži celý svet.

Okuliare sú omnoho dôležitejšie, než si myslíte! S tými správnymi okuliarmi sa môžete naraz cítiť sebavedome, výnimočne, záhadne či jednoducho šialene príťažlivo. Počas posledného mesiaca sa všetky ženy v eyerim spojili, aby vám vybrali tie najväčšie poklady medzi okuliarmi, aby ste aj vy pocítili tú nepopierateľnú silu nášho obľúbeného módneho doplnku.

„Som vďačná za to, že som žena. V minulom živote som asi musela urobiť niečo skvelé."

- Maya Angelou

Cat-eye okuliare

Elegantné, nadčasové a ako stvorené pre každú femme fatale. Cat-eye okuliare sú to pravé, ak chcete aby sa za Vami otáčal úplne každý. Perfektné pre okrúhlu, oválnu či srdcovú tvár. 

Tiny okuliare

Tiny okuliare sú tým najhorúcejším trendom z ulíc. S týmto ikonickým tvarom okuliarov budete najštýlovejšia v celom meste, presne ako všetky modelky a filmové hviezdy. Vhodné pre okrúhlu a oválnu tvár. 

Odvážne farby & retiazky

Pridajte viac farieb do svojho každodenného štýlu a ukážte svetu, kto naozaj ste! D&G, Persol, Chanel a Valentino - všetci si osvojili tento skvelý a praktický trend. Majte svoje okuliare v bezpečí a vždy po ruke s nádhernými retiazkami a ukážte svoje ja ako nikdy predtým.

Oversized okuliare

Dodajte vášmu vzhľadu trocha tajomna, rovnako ako večne elegantná Jackie O v 50. a 60. rokoch. Oversized rám dokonale dotvorí okrúhle, oválne a srdcovité tváre.

Ak sa cítite neisto ohľadom typu tváre, ktorý máte vy či vaša milovaná žena, pozrite si túto všeobecnú príručku k typom tváre. Je to bomba.

Na oslavu tohto významného dňa sme pre vás vybrali skutočný crème de la crème – vychutnajte si VŠETKY MODELY SO ZĽAVOU 15 %. Sme si viac než istí, že si to zaslúžite. Kód: LADY15

Tak a máme to. Všetci vieme, že ženy dokážu uskutočniť čokoľvek, čo si zaumienia - sú silné a zdatné, inteligentné a vnímavé, tvrdohlavé ale prívetivé. A Medzinárodný deň žien je tá pravá príležitosť im to všetko pripomenúť! Povedzte im všetkým, ako si ich vážite, aké sú skvelé. My to urobíme určite.

Yassaman

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim a pomáham nám udržať sa vo vodách marketingu. Nikdy neodmietnem dobrý tip na knihu alebo pozvanie na trip po Európe. Raz som zjedla celý kus hovädzieho stehna v priebehu 30 minút a pre tých, ktorí nevedia vysloviť moje meno som jednoducho 'Yass'.

Mohlo by vás zaujímať
Top značka slnečných okuliarov na leto: Christopher Cloos

Leto je tu stále s nami a zatiaľ sa nikam nechystá! Dostaňte sa aj vy do super letnej nálady s ďalšou novou značkou v ponuke eyerimu. Hurá!

5 najhorúcejších trendov okuliarov z týždňov módy 2022

Miláno, Paríž, Londýn... Navštívili sme najväčšie európske týždne módy a objavili top trendy okuliarov tohto roka. Ste pripravení?

Najlepšie športové okuliare na eyerim.sk

Športové slnečné okuliare - ochrana a pomoc pri športoch už od roku 1920. Ktoré športové okuliare odporúčame v roku 2021? Čítajte ďalej.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.