uvex skyper LM White Mat S2

Na sklade
Vrátenie do 30-tich dní
Odhadovaná doba doručenia: 8 - 10 pracovných dní
63,00 €

Ďalšie farby tohto modelu

Biele / Fialová
63,00 €

Veľkosť

Univerzálna veľkosť
(99 / Standard / Standard )
8 - 10 pracovných dní
Celkom spolu
63,00 €

No image
NÁZOV
FARBA
PODMIENKY
VLT
Lite Mirrored Pink / Clear (S2)
Fialová
Fialová
Sneh & hmla / Bežný deň
19-43%

uvex prémiové Lite Mirrored Pink / Clear (S2) šošovky sú skvelé na nepriaznivé / premenlivé podmienky. VLT šošovky Lite Mirrored Pink / Clear (S2) je 19-43%, čo znamená, že šošovkou preniká 19-43% slnečného svetla .

Balenie neobsahuje náhradnú šošovku.

ZAHRNUTÉ TECHNOLÓGIE
Spherical lens
Extrémne odolné polykarbonátové šošovky výborne pracujú pri teplotách do -40°C bez straty mechanickej pevnosti. Vďaka špeciálnej vrstve je vonkajšia šošovka odolná voči poškrábaniu a spĺňa normu EN 1836.
supravision®
Pre ešte väčšiu bezpečnosť a najjasnejšie videnie, a to aj pri nepriaznivom počasí. Najlepšie videnie vďaka jedinečnému poťahu uvex supravision® nemení optickú kvalitu šošoviek a o 100% prekračuje normu EN 174 proti zahmlievaniu šošoviek.
Priame vetranie
Šikovné vetranie značky uvex garantuje najlepší výhľad. Klimatická spôsobilosť poskytuje trvalé beztlakové vetranie a ponúka dlhotrvajúce videnie bez zahmlievania a neobmedzené potešenie z lyžovania.
advanced comfort kit
Táto sada obsahuje extrémne mäkkú jednovrstvovú penu s velúrom, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre, klimatickú membránu, ktorá zaisťuje beztlakovú ventiláciu a nastaviteľný popruh.

O ZNAČKE

Iba uvedomením si minulosti môže človek formovať budúcnosť. 60 rokov zdokonaľovania ochranných kapacít, komfortu, výdrže a dizajnu svojich produktov v kombinácii s nemeckým inžinierskym géniom je to, čo robí uvex (uv-ex = ultraviolet excluded) jedinečným. Lyžiari, cyklisti a nadšenci hôr tejto značke verili dávno predtým ako pojem "športový marketing" bol čo i len vynájdený.

Lyžiarske okuliare skyper LM White Mat S2 sú výsledkom niekoľko desaťročí dlhej tradície značky uvex vo vývoji, testovaní a vylepšovaní lyžiarských okuliarov v spolupráci s profesionálnymi športovcami. Unikátna geometria rámu poskytuje bezkonkurenčné zorné pole a robí okuliare uvex plne kompatibilné s prilbami všetkých výrobcov, vrátane Bolle, Giro, Anon, K2 alebo Smith. Integrované prieduchy zabraňujú zahmlievaniu aj v tých najnáročnejších podmienkach.


Zakúpte si uvex skyper LM White Mat S2 na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení.

Parametre

Značka
Model
skyper LM White Mat S2
Farba rámu
Biele
Farba šošovky
Fialová
Tvar rámu
Jednoliate
Typ rámu
Celorámové
Polarizačné
No
Materiál rámu
Plastové
Kolekcia
Dámy, Páni
Farba rámu (údaj výrobcu)
White Mat
Farba šošovky (údaj výrobcu)
Lite Mirrored Pink / Clear (S2)

Prečo eyerim

Doručenie zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Veľkosti
S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Získajte uvítaciu zľavu

Don’t miss out on great deals or new arrivals and sign up for eyerim newsletter!

Shopping at eyerim.com
Doručenie zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
This site uses cookies. By staying on the site you agree with that.