Dámske dioptrické okuliare

Buďte vždy štýlová a vyberte si z našej bohatej ponuky dámskych dioptrických okuliarov. Certifikované sklá eyerim vision od Essilor Group a moderné rámy v tvaroch mačacích očí, oválne, hranaté i populárne pilotky sadnú na rôzne typy tváre. Spravte zo svojich okuliarov originálny doplnok na každý deň. 

Ako si vybrať dámske dioptrické okuliare

Pri výbere okuliarov zvážte najmä typ tváre a svoj štýl. Chodíte častejšie oblečená v športovom alebo je vám bližšia elegancia? Ak ste skôr elegantný typ, siahnite po jemnejších dámskych dioptrických okuliaroch. Ak vás bavia trendy a nebojíte sa experimentovať, poobzerajte sa po zvieracích vzoroch alebo netradičných tvaroch.

Aké okuliare potrebujete? 

Hlavným predpokladom správneho výberu dámskych dioptrických okuliarov nie je len ich tvar a vzhľad, ale aj predpis od lekára. Na základe toho a výšky dioptrií si môžete online objednať dioptrické okuliare presne pre vás. Mínusové dioptrie pritom majú krátkozrakí ľudia, ktorí nevidia dobre do diaľky, a plusové ďalekozrakí, ktorí majú problém napríklad s čítaním. To, ako si vybrať dioptrické sklá na eyerim a ktoré sú pre vás tie naj sa dozviete tu.

Vždy dbajte na kvalitu okuliarov

Lacné a už „hotové“ okuliare zo stojanov v obchodoch a na čerpacích staniciach si radšej nekupujte. Je veľmi pravdepodobné, že nebudú vyhovovať vašim individuálnym potrebám. Iba lekár môže napríklad podrobným vyšetrením zistiť, či nepotrebujete pre každé oko iné dioptrie. A tak vám predpíše bifokálne alebo multifokálne dioptrické okuliare.

Z akých materiálov sa rámy vyrábajú?

Štýlový vzhľad dámskych dioptrických okuliarov tvorí okrem skiel aj ich rám. Medzi tie najbežnejšie patria napríklad plastové, acetátové a kovové, či oceľové. Obľúbené sú však aj hliníkové, propionátové alebo titánové, ktoré sú vhodné pre alergikov. 

Vyberte si správny tvar okuliarov

Tvar hlavy zohráva pri výbere dioptrických okuliarov, ktoré budú aj štýlovým doplnkom, veľkú rolu. Obdĺžnikové tvary skiel sa hodia napríklad pri oválnej tvári. Veľkosť skiel prispôsobte aj jej veľkosti, aby ste si ju celú nezakryli. Ak máte tvár v tvare „srdca“, najlepšie na vás budú vyzerať takzvané cat eye dámske dioptrické okuliare.

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Kategória
Pohlavie
Značka
Dostupnosť
Štítok
Možnosti Šošoviek
Polarizačné
Cena
Tvar rámu
Farba rámu
Typ rámu
Farba šošovky
Typ tváre
Materiál rámu
Veľkosť
Nájdite svoju veľkosť
Špeciálne vlastnosti
Šport
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem: 10000 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 10000
< 1 3 ... 209
Nájdite svoju veľkosť
S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Nákup na eyerim.sk
Doručenie zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo