• E-shop
  • Info
  • Účet
O nás

eyerim ponúka najdostupnejšie slnečné a dioptrické okuliare

Sme eyerim. Očná optika 21. storočia.

Predstavte si svet, kde neexistuje email a všetko sa komunikuje papierovou poštou. Neexistuje mobil, ste odkázaní na pevnú linku a telefónnu búdku. Neexistujú eshopy, internet banking, streamovanie filmov ani hudby. V tomto svete dodnes žijú okuliare.

eyerim team

Prečo sme vznikli?

eyerim vznikol z presvedčenia, že je načase, aby sa aj z okuliarov stala oblasť, kde zákazníci dostávajú čo najlepšie výrobky s kvalitnými službami za spravodlivú cenu.

Módne značky si ešte donedávna zakladali na svojich exkluzívnych predajniach, ktorých bolo málo a ktorých prevádzka zvyšovala cenu dizajnových okuliarov.

Predaj dioptrických okuliarov sa podobne predražoval tým, že medzi výrobou a zákazníkom bolo bežne veľa medzikrokov.

Sme eyerim. Očná optika 21. storočia.

Chceme, aby moderné služby a technológie dávali našim zákazníkom zážitok na úrovni 21. storočia.

Od roku 2015 sme urobili okuliare všetkých druhov dostupnejšími a lacnejšími tým, že sme ich predaj sústredili okolo pohodlia našich zákazníkov. Značkové, slnečné, lyžiarske aj dioptrické okuliare dokážeme jedným krokom dostať od výrobcu priamo k našim zákazníkom kamkoľvek, kam dosiahne kuriérska služba.

Priniesli sme možnosť vyskúšať si okuliare online cez kameru. Pokúsili sme sa tak súčasť osobného nakupovania nahradiť pohľadom na displej, ktorý je bežný v toľkých iných oblastiach dnešného života.

Naše vlastné okuliare z kolekcií "by eyerim" sa vyrábajú v rovnako vysokej kvalite ako veľké značky, ale ponúkame ich za oveľa dostupnejšie ceny, keďže využívame moderné, efektívne procesy výroby aj dodávky. Robíme to preto, aby sme dostali kvalitné okuliare k čo najvyššiemu počtu ľudí za spravodlivú cenu.

Sme tu, aby sme menili štandardy.

Napriek tomu, že sme eshop, sme otvorili vlastnú očnú optiku. Chceme v nej ponúkať všetky pozitíva osobného kontaktu, ale je to len doplnok k našim službám, postaveným na efektivite, férovosti a komforte. Je miestom, kde vám chceme osobne ukázať náš nový štandard služieb.

Sme eyerim. Očná optika 21. storočia.

Najnovšie články

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Vybrať
Vybrať
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 65,00 €
Dobierka
Vrátenie do 30-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Profesionálne meranie zraku zadarmo
Profesionálne meranie zraku zadarmo

Profesionálne meranie zraku zadarmo

  • Využite služby našej predajne na Blumentálskej ulici 25 v Bratislave
  • Rezervujte si termín a náš optometrista sa o vás bez čakania postará
Rezervovať na okuliare Rezervovať na kontaktné šošovky
Zdieľať