Okuliare na počítač s filtrom modrého svetla

Chráňte svoj zrak pred škodlivým žiarením, ktoré na nás dnes číha takmer na každom kroku. Okuliare na modré svetlo blokujú škodlivé lúče vyžarujúce z obrazoviek počítačov, mobilných telefónov, či iných, zdanlivo banálnych, objektov, ktoré sa stali bežnou súčasťou našich každodenných životov. Filter modrého svetla znamená koniec namáhaným, unaveným a podráždeným očiam a môže pomôcť aj pri migrénach, zlom spánku či problémoch so sústredením sa. Vyberte si z našej širokej ponuky štýlový a zároveň funkčný doplnok na bežné nosenie.

Prečo siahnuť práve po okuliaroch s filtrom modrého svetla?

V dnešnom digitálnom svete je takmer nemožné sa modrému svetlu úplne vyhnúť. Dlhé hodiny strávené v práci za počítačom, po ktorých sa zase presúvame pred obrazovky televízorov. Nadmerné vystavovanie sa modrému svetlu má nepriaznivý vplyv na prirodzený biorytmus tela, čo vedie k bdelosti, podráždenosti, oslabeniu imunitného systému a zníženej koncentrácii. Okuliare na počítač sú prevenciou pred vznikom týchto, ale aj ďalších zdravotných komplikácií. Výhodou je, že po nich môžete siahnuť aj v prípade, že nepotrebujete dioptrie. Povedzte definitívne zbohom preťažovaniu vášho zrakového systému, suchým očiam či migrénam a chráňte svoj zrak. 

Vyberte si typ okuliarov, ktorý sa vám hodí

Ochrana proti modrému svetlu je nielen praktická, ale môže byť aj štýlová. Nezabudnite výber vhodného rámu prispôsobiť typu vašej tváre, ktorý hrá naozaj dôležitú rolu. Či už hľadáte okuliare vhodné na hranatý, okrúhly, oválny či srdcový typ, u nás si vyberie každý. Ak s voľbou toho najvhodnejšieho typu rámu pre vás stále váhate, môžete si pohodlne vyskúšať všetkých vašich favoritov vďaka možnosti virtuálnej skúšky okuliarov.

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Kategória
Pohlavie
Dostupnosť
Cena
Značka
Možnosti Šošoviek
Tvar rámu
Farba rámu
Typ rámu
Farba šošovky
Typ tváre
Materiál rámu
Veľkosť
Nájdite svoju veľkosť
Špeciálne vlastnosti
Šport
Štítok
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem: 130 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 130
< 1 3

Prečo eyerim

Doprava zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť
S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo