14.1.2022 674 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

CEO Martin Zahuranec: Najlepšie veci, ktoré sme urobili v roku 2021!

Top 5 noviniek, ktoré sa nám stali v roku 2021!

1) Naša vlastná nová kolekcia

V 2021 sme sa rozhodli priniesť vám skutočné hviezdy – našu najnovšiu eyerim collection dioptrických a slnečných okuliarov inšpirovanú žiarivou oblohou a tajomnými vesmírnymi objektmi. Vďaka práci našej Lindy a Viki, moderný štýl a mimoriadna kvalita týchto okuliarov rozžiarili už stovky z vás.

POZRIEŤ KOLEKCIU

2) Aplikácia Lens Scan

Stalo sa vám, že ste chceli nové okuliare, ale zabudli ste svoje údaje z predpisu? Vďaka našej technologickej inovácii - aplikácii Lens Scan - si môžete presné hodnoty dioptrií zmerať sami v pohodlí domova.

VYSKÚŠAŤ LENS SCAN

3) Okuliare na počítač

S hrdosťou sme vám predstavili aj okuliare na počítač bez dioptrií len za 39 €! Ak pracujete dlhé hodiny pred monitorom, relaxujete pri sledovaní sociálnych sietí a televízie a nepotrebujete dioptrie, no vaše oči dostávajú zabrať – práve pre vás sme vytvorili tieto okuliare, ktoré blokujú škodlivé modré svetlo!

POZRIEŤ KOLEKCIU

4) Balenie

Nielenže máme štýlové a kvalitné okuliare, ale posielame vám ich aj v štýlovom a kvalitnom balení! Vďaka našej Sáre sa môžete zo svojich nových okuliarov tešiť ešte o niečo viac.

5) Nový web

V roku 2021 sme sa rozhodli posunúť naše služby ďalej a spustili sme úplne nový web! Po mnohých hodinách bez spánku (ale so stále nasadenými okuliarmi na počítač!) vytvorili naši úžasní ITčkári eyerim 2.0 - hurá!

NAVŠTÍVIŤ WEB

Na záver tohto zhrnutia chceme urobiť ešte jednu vec – poďakovať sa vám všetkým za ďalší fantastický rok! Zostaňte naladení na mnoho ďalších horúcich noviniek a veľkých plánov. Poďme sa spolu pozerať na svet inak ♥

Alica

Som členom tímu starostlivosti o zákazníka - jednou z najmladších v eyerim rodine. Viem ako na ľudí a starám sa o to, aby naši zákazníci z celej Európy mali každý deň na tvárach len úsmev. Veľa spievam, aj keď v tom neexcelujem a už nejaký ten deň si šetrím na svoje prvé mini prasiatko.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim predstavuje: Magic Mirror

Stojte a čítajte: eyerim mení svet online nákupov so svojím Magic Mirror.

Magic Mirror: Making Of

Reklamný spot Magic Mirror sa veľmi rýchlo stal obrovskou súčasťou eyerim značky. Ako sa to celé vlastne udialo? Kto za spotom stojí?

Spolu môžeme pomôcť Ukrajine

V eyerim stojíme pri obyvateľoch Ukrajiny a ponúkame našu podporu.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.