12.4.2021 10414 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

5 dôvodov prečo nakupovať dioptrické okuliare online

Zvykli sme si objednávať taxík cez Uber, platiť kartou online a pizzu nám privezú do 30 minút od kliknutia v appke. Rok 2020 nás naučil stretávať sa s kolegami online a mnohí z nás prvýkrát využili aj donášky domov. Pri kúpe okuliarov online možno máte obavy, ale týchto 5 argumentov vás presvedčí to vyskúšať:

Nakupovať okuliare online je lacnejšie aj o viac ako 50 %

Len si to porovnajte. Okuliare v eshope stoja často polovinu ceny tých istých okuliarov v kamennej optike. Pri dioptrických okuliaroch a šošovkách sa tento rozdiel ešte zväčšuje. Má to svoj dôvod: V kamennej optike musia byť v cene okuliarov započítané aj náklady na prenájom obchodných priestorov v centre mesta, energie, distribútorov, viac zamestnancov atď.

Kupovať okuliare online je lacnejšie aj o 50 %

My predávame stovky okuliarov denne v 15 krajinách. Výrobcovia svetových značiek o nás vedia a okuliare objednávame priamo od nich. Objednávame ich veľa a preto máme veľké zľavy. Nepotrebujeme sprostredkovateľov a vy tak nemusíte platiť nič navyše. Všetko zostáva len medzi nami a je to tak oveľa rýchlejšie.

Je to jednoduché

Na online nakupovaní je najlepšie, že nemusíte vyjsť z domu, nikde nečakáte a kuriér vám ich donesie zadarmo až pred dvere. Téma okuliarov pôsobí často zbytočne komplikovane. Myopia, cylinder, astigmatizmus… Náš nový konfigurátor vás bude celým nákupom sprevádzať a všetky cudzie výrazy vám polopatisticky vysvetlí. Ak by ste aj nevedeli vyplniť svoj predpis od doktora, stačí nám ho poslať odfotený a všetko spravíme za vás.

online nakupovanie, eshop, optika, dioptrické okuliare, multifokálne okuliare, progresívne okuliare, okuliare na diaľku, okuliare na čítanie, dioptrické šošovky, lacné, vrátenie tovaru, vrátenie peňazí, eyerim collection, blog

Okuliare si môžete vyskúšať cez kameru v mobile, tablete aj na počítači

Vyberte si okuliare a kliknite na “Vyskúšať cez Magic Mirror”. Je to vlastne to isté ako používanie filtrov na Facebooku a Instagrame. Je to sranda a na záver môžete svoje fotky zdieľať s priateľmi, rodinou či partnerom. Tí vám najlepšie poradia, ktoré sa vám najviac hodia.

Magic mirror

Vybrať si môžete z viac ako 25 000 modelov okuliarov od vyše 80 značiek!

Ponúkame dioptrické okuliare a slnečné okuliare od najluxusnejších značiek ako Dior, Prada a Gucci, až po nadčasovú klasiku ako Ray-Ban, Carrera a Michael Kors. Športovci si zamilujú Oakley, Julbo a Nike. Ak je pre vás najdôležitejší pomer cena/výkon, siahnite po Polaroid a našej vlastnej eyerim collection.

Vyberte si rám a šošovky si následne môžete vylepšiť. Zvážte napríklad ochranu proti modrému svetlu (okuliare na počítač), fotochromatické, alebo špeciálne okuliare pre šoférov.

Do 30 dní môžete okuliare poslať späť a peniaze vám vrátime bez zbytočných otázok

Ak sa vám nové okuliare nebudú páčiť, jednoducho nám ich pošlite naspäť. Nemusíte nám nič vysvetľovať a ani sa nikto nebude hnevať. Zo zákona sme povinní dať vám na rozmyslenie 14 dní, ale my vám dáme pokojne aj 30. Len si ich v pokoji vyskúšajte a uvidíte... doslova.

online nakupovanie, eshop, optika, dioptrické okuliare, multifokálne okuliare, progresívne okuliare, okuliare na diaľku, okuliare na čítanie, dioptrické šošovky, lacné, vrátenie tovaru, vrátenie peňazí, eyerim collection, blog

Ak hľadáte dioptrické okuliare, dajte šancu eyerim collection. Sme priekopníci a týmto vás chceme naozaj ohúriť: Vyberte si rám a šošovky podľa vášho predpisu k nemu máte bez akéhokoľvek príplatku! Naši experti vyrábajú šošovky v špecializovaných laboratóriách s využitím najmodernejších technológií. Všetky šošovky bez výnimky sú preto antireflexné, odolné proti poškriabaniu, hydrofóbne a so 100% UV filtrom. To, za čo inde musíte priplácať, vám dávame ako štandard.

Takto môžete mať celé dioptrické okuliare už za 49 €! Áno, naozaj… Je to podozrivo lacné, že? V skutočnosti vôbec. Tak to chodí keď si okuliare kúpite online a ste ochotní vyskúšať novú značku.

Okuliare sú jednou z mála vecí, ktoré stále kupujeme rovnako, ako pred 30 rokmi. eyerim spôsobil revolúciu v nakupovaní okuliarov a naďalej sa snažíme celý trh posunúť vpred. Chceme, aby ste sami zistili, aké jednoduché je dioptrické okuliare nakupovať online. Veríme, že každý si zaslúži vidieť bez problému a za dostupnejšiu cenu.

Ondrej

Optometriu vyštudoval na univerzite v Česku a Lotyšsku. Už popri škole pracoval v menších optikách aj veľkých reťazcoch. Ako optometrista má za sebou vyše 3 000 vyšetrení a obslúžil viac ako 5 000 zákazníkov. V eyerime pracuje, pretože verí v pokrok a modernizáciu tohto odvetvia. Je presvedčený, že "každý si zaslúži kvalitné okuliare bez toho, aby musel predať obličku" :-) Spýtajte sa ho na čokoľvek v diskusii pod článkom!

Mohlo by vás zaujímať
Ako si doma zmerať vzdialenosť zreníc (PD) v 5 jednoduchých krokoch

Nakupujete dioptrické okuliare online? Bez údaju o vašej vzdialenosti zreníc sa nepohnete. Zistite, prečo je dôležitá a ako si ju môžete odmerať pokojne aj sami.

Čo keď nové okuliare nesadnú? Pomôže fén, prsty a 1 týždeň nosenia.

Kúpili ste si nové dioptrické okuliare a bolia vás z nich oči, alebo hlava? Tlačia vás? Padajú vám z hlavy? Objednať iný model nie je vždy riešenie. Najprv vyskúšajte tieto odporúčania našich optometristov.

Prečo vlastne potrebujete športové slnečné okuliare a ako môžu zlepšiť váš výkon?

Prečo potrebujete športové slnečné okuliare? Aké typy šošoviek existujú a súvisí farba šošoviek s konkrétnym športom?

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.