30.8.2021 6451 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Nová eyerim collection je tu: Pripravte sa na hviezdnu kvalitu inšpirovanú samotným vesmírom!

Koniec leta je známy mnohými vesmírnymi divadlami. Môžeme pozorovať padajúce hviezdy, zatmenie slnka, nočné svietiace oblakyi, ... Toto leto sme si však pre vás pripravili jednu konkrétnu nebeskú udalosť - uvedenie našej vlastnej novej kolekcie okuliarov inšpirovaných samotným vesmírom!

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Nechajte zažiariť svoju vnútornú hviezdu 

V galaxii plnej najrôznejších okuliarov sme sa rozhodli priniesť vám skutočné hviezdy. S našou najnovšou eyerim collection slnečných okuliarov, inšpirovanou oslnivou oblohou a tajomnými vesmírnymi objektmi, budete skrátka žiariť všade, kam pôjdete. Nechajte zažiariť svoju vnútornú hviezdu skvelým štýlom a mimoriadnou kvalitou týchto modelov! Môžete sa tešiť nielen na úžasné rámy, ale aj na vysokokvalitné šošovky a 100 % ochranu proti UV žiareniu. S nadšením siahajúcim až po obežnú dráhu vám teraz predstavujeme výber 3 noviniek z tejto kolekcie (celú kolekciu môžete nájsť tu). 

Nápaditá Vega 

Vintage štýl a výrazné rámy Vegy oslavujú dokonalú kozmickú kombináciu vytvorenú pre moderné ženy, ktoré chcú byť videné. 

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Ikonický Caph

Páni, objavte hviezdny model Caph, ktorý sa ľahko nosí a silne zapôsobí. Jeho rám a tvar sú kombináciou, ktorá je obľúbená v celej galaxii. 

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Trendy Aster 

Tento štýlový a priehľadný plastový rám je doslova veľkým treskom módnych okuliarov! Zabudnite na hviezdy - s Aster budete tou najpozorovanejšou bytosťou práve vy! 

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Neváhajte a zamilujte sa do týchto modelov, ktoré z vás urobia stredobod vesmíru! Na eyerim.sk ich teraz nájdete všetky skladom a za bezkonkurenčnú cenu už od 29 €!

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Chcete vedieť, ako nakupovanie na eyerim dopadlo po hodnotení od Modio.sk? Zistite kompletnú recenziu na našu online očnú optiku TU!

Daniel

V eyerim som affiliate manažér. Vyhľadávam kreatívne spolupráce, vytváram a menežujem kampane. Mám ukrajinské korene, raz som vyhral súťaž krásy a môj deň pravidelne začínam šálkou espressa.

Mohlo by vás zaujímať
Okuliare podľa typu tváre: HRANATÁ

Tie najvhodnejšie slnečné okuliare pre hranaté alebo obdĺžnikové tváre. Inšpirujte sa širokým výberom tvarov, farieb a materiálov vhodných práve pre vás.

eyerim collection vs dizajnérske značky

Poďme sa pozrieť na dioptrické okuliare z eyerim collection a porovnať ich so svetovými dizajnérskymi značkami.

5 najlepších stylingov Movember sezóny

Movember je v plnom prúde! Ak aj vy doma starostlivo pestujete svoju bradu, máme pre vás pár tipov na to, aké okuliare sú ku nej tie správne.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.