20.9.2019 14195 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

4 dôvody, prečo začať nakupovať dioptrické okuliare online

Celé to začína tým, že vám doktor povie o zhoršení vášho zraku. Predpíše vám dioptrické okuliare, prípadne aj kvapky do očí na suché oči. Teraz však prichádza na rad otázka, či ísť do najbližšej optiky a stratiť tam niekoľko hodín skúšaním množstva rámov pred zrkadlom s pani predavačkou. Ak by ste si aj vybrali (a boli presvedčení spomínanou pani predavačkou) dioptrické okuliare, tak musíte na ne čakať približne dva týždne a ešte ich aj opäť vyzdvihnúť v danej kamennej predajni. Znie to ako kopec starostí. A práve na ne vám ponúkame riešenie - stačí zájsť do eyerim eshop-u a nakúpiť tam.

Prečo nakupovať dioptrické okuliare online?

Prečo nakupovať dioptrické okuliare online Výhody nakupovania dioptrických okuliarov online Výhody nakupovania dioptrických okuliarov online, Marc Jacobs dioptrické okuliare na eyerim Výhody nakupovania dioptrických okuliarov online, Prada dioptrické okuliare na eyerim, eyerim flatlay

Prečo eyerim: 

• poskytuje poštovné zdarma do všetkých európských krajín
• má najlepšie ceny trendy slnečných okuliarov, dioptrických okuliarov a športových okuliarov
• vo svojej ponuke má viac ako 100 svetových značiek okuliarov
• každý si dokáže vybrať či už slnečné okuliare, dioptrické okuliare alebo lyžiarske okuliare, ktoré sú ako stvorené pre neho, pre ňu, celú rodinu, ba dokonca aj pre deti
• umožňuje vyskúšať stovky modelov okuliarov cez nástroj Magic Mirror, ktorý je dostupný na počítači, ale aj na smarfónoch
• má skvelý, profesionálny a najviac priateľský zákaznícky servis na svete (naozaj)

Výhody nakupovania dioptrických okuliarov online, Marc Jacobs dioptrické okuliare na eyerim

Ale nezabudnite, že ...

Nezáleží na tom, kde sa vy rozhodnete kúpiť dioptrické okuliare po dočítaní tohto článku, ale chceli by sme vám zhrnúť zopár dôležitých faktov: 
- Budete potrebovať predpis na dioptrické okuliare od očného lekára alebo najbližšieho optometristu. Po vyšetrení vám predpíše recept na okuliare (znie to zvláštne, že?), ktoré si môžete zaobstarať kdekoľvek - online aj offline. 
- Očného lekára by ste mali navštevovať minimálne raz do roka. Nemusí to vždy skončiť novým predpisom, ale treba si chodiť pravidelne skontrolovať stav a zdravie vašich očí. Je množstvo očných chorôb, o ktorých ani nemáte tušenie, že existujú. Preto buďte zodpovední a starajte sa o svoj zrak. 

Výhody nakupovania dioptrických okuliarov online, Prada dioptrické okuliare na eyerim, eyerim flatlay

Nakoniec, celé rozhodnutie o kúpe dioptrických okuliarov je len a len na vás. Pokiaľ uprednostňujete kamenné prevádzky, tak je to vaša voľba. 100 ľudí, 100 chutí. Ak preferujete radšej online nakupovanie, tak sme tu pre vás a veľmi pyšní na váš vkus. Každopádne, nech sa rozhodnete akokoľvek, tak 1) míňajte peniaze rozumne a 2) vyberte si také dioptrické okuliare, s ktorými budete na 100% spokojní. Čo mimochodom, eyerim e-shop spĺňa. Držíme palce pri nakupovaní!

Patrícia

V eyerime je content a copywriting moja parketa. Milujem japonské jedlo, kvety a jednoduchosť. Móde nerozumiem, ale o to viac sa mi páči. Študovala som čínsky jazyk, no keďže veci robím buď poriadne alebo vôbec, rozišli sme sa v druhom ročníku. Narodila som sa so zubom, ako trojročná som sa naučila čítať, Seneca je moja dlhoročná platonická láska a úprimne neznášam dáždniky.

Mohlo by vás zaujímať
4 veci, ktoré musíte vedieť pred vrátením objednávky

Skôr, než sa rozhodete vrátiť vašu objednávku, prečítajte si tieto 4 tipy a ušetrite si váš čas.

Naučte sa čítať predpis na okuliare

Spravili sme pre vás jednoduchý návod, ako čítať recept od vášho očného lekára, aby ste si vedeli kúpiť dioptrické okuliare cez internet.

Prečo vlastne potrebujete športové slnečné okuliare a ako môžu zlepšiť váš výkon?

Prečo potrebujete športové slnečné okuliare? Aké typy šošoviek existujú a súvisí farba šošoviek s konkrétnym športom?

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.