12.5.2022 125 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

eyerim predstavuje okuliare Isabel Marant a David Beckham! Prečo sú také výnimočné?

Jedna je slávna francúzska návrhárka, ďalší je britská športová a módna ikona. Jedna sa rozhodla vytvoriť dámske okuliare v  nádhernom bohémskom štýle, druhý začal spoluprácu s talianskym výrobcom Safilo a vytvoril pánske okuliare v klasickom, no odvážnom štýle. Do ktorej značky sa zamilujete?

ISABEL MARANT - elegantné, hravé a šik okuliare vo francúzskom štýle

Mala len 27 rokov, keď uviedla na trh svoju prvú módnu kolekciu. Jej bohémsky francúzsky štýl si získal nielen medzinárodné módne ceny, ale aj srdcia slávnych žien ako Alexa Chung, Victoria Beckham, Kate Moss, Sienna Miller či Rachel Weisz. Áno, hovoríme o Isabel Marant!

Isabel Marant eyewear on eyerim

So svojím odvážne nonšalantným štýlom sú jej slnečné a dioptrické okuliare navrhnuté pre modernú a sofistikovanú ženu s osobným prístupom k štýlu a trendom. Objavte túto novú neprehliadnuteľnú kolekciu okuliarov teraz na eyerim!

DAVID BECKHAM - spojenie slávnej talianskej kvality a štýlu

Jeden z najznámejších mužov sveta, preslávený nielen svojou športovou kariérou, ale aj špičkovým štýlom, sa rozhodol preniknúť hlbšie do módneho sveta a začal spolupracovať s talianskym výrobcom luxusných okuliarov Safilo. Pánske okuliare David Beckham tak ponúkajú tie najlepšie materiály, najvyšší dôraz na detaily a špičkovú kvalitu talianskeho dizajnu.

David Beckham eyewear on eyerim

Táto kolekcia je štýlová a odvážna, no pritom stále verná svojej klasickej elegancii. Je inšpirovaná letnými filmami natočenými v Taliansku, ikonami strieborného plátna, ktoré v nich vystupujú a mestami, ktoré ovplyvnili štýl samotného Davida. Objavte modely, ktoré zachytávajú pocit a krásu scenérie bezstarostnej dovolenky.

Užite si špičkovú kvalitu a štýl týchto dvoch značiek, ktoré vás odlíšia od davu. Teraz na eyerim!

Yassaman

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim a pomáham nám udržať sa vo vodách marketingu. Nikdy neodmietnem dobrý tip na knihu alebo pozvanie na trip po Európe. Raz som zjedla celý kus hovädzieho stehna v priebehu 30 minút a pre tých, ktorí nevedia vysloviť moje meno som jednoducho 'Yass'.

Mohlo by vás zaujímať
Tipy, ako rozpoznať originál Fendi slnečné okuliare

Ďalší zo série návodov na to, ako rozpoznať kvalitné slnečné okuliare. Naučte sa rozoznať originálne talianske Fendi od fake okuliarov na prvý pohľad.

Top značka slnečných okuliarov na leto: Christopher Cloos

Leto je tu stále s nami a zatiaľ sa nikam nechystá! Dostaňte sa aj vy do super letnej nálady s ďalšou novou značkou v ponuke eyerimu. Hurá!

Go. Explore. See.: Istanbul

Vitajte pri našej sérii videí Go. Explore. See., ktorými vás vizuálne prenesieme na krásne miesta po celom svete.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.