20.4.2022 141 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Hailey Bieber: Aké okuliare rada nosí a všetko o jej novej spolupráci s Vogue Eyewear!

Ste pripravená zapózovať?

Hailey Bieber, 25-ročná modelka a influencerka rozhodne vie čo-to o móde a doplnkoch. Či už je vo večernej róbe na červenom koberci alebo v teplákovej súprave pred kaviarňou, táto žena bola nespočetnekrát vychvaľovaná v outfitoch, ktoré pôsobia dokonalo zladene – a jej neuveriteľná zbierka tašiek, topánok a slnečných okuliarov s tým veru má čo dočinenia. A tak je viac než logické, že sa Bieber rozhodla pustiť do navrhovania a uviedla na trh novú kolekciu slnečných a dioptrických okuliarov s Vogue Eyewear.

S novými prevedeniami klasických modelov chcela Hailey predviesť kolekciu, ktorá by ponúkala niečo pre každého. Chcela zostať verná niektorým klasickým modelom, ktoré Vogue Eyewear vyrába a ponechať tak ten „skutočne nóbl“ pocit. Pri niektorých povrchových úpravách sa zamerala na to, k čomu inklinuje jej vlastný osobný štýl. V tejto kolekcii Hailey použila mix inšpirácií, časových období a tvarov, ktoré sama milovala a prepracovala ich.

A urobila to naozaj mimoriadne dobre! S týmito okuliarmi budete svojou vlastnou múzou, ktorá akoby bola stvorená pre svetlá reflektorov. Nikdy sa nebojte urobiť niečo odvážne a ukážte svoju vášeň pre módu rovnako ako Hailey. Celú kolekciu nájdete teraz na eyerim!

Daniel

V eyerim som affiliate manažér. Vyhľadávam kreatívne spolupráce, vytváram a menežujem kampane. Mám ukrajinské korene, raz som vyhral súťaž krásy a môj deň pravidelne začínam šálkou espressa.

Mohlo by vás zaujímať
TOP 5: Výber najlepších lyžiarskych okuliarov sezóny 2017/2018

Nezáleží na tom, ako dobre lyžujete alebo koľko ste si našetrili, tie pravé lyžiarske okuliare čakajú na každého z vás. Tu je výber 5 podľa nás najlepších modelov tohtoročnej sezóny.

2020 KOLEKCIA: Najhorúcejšie trendy sezóny

Objavte najnovšie modely okuliarov na túto sezónu. Pozrite sa čo je trendy a nakopnite sa do blížiacej sezóny s novými okuliarmi.

Top značka slnečných okuliarov na leto: Christopher Cloos

Leto je tu stále s nami a zatiaľ sa nikam nechystá! Dostaňte sa aj vy do super letnej nálady s ďalšou novou značkou v ponuke eyerimu. Hurá!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.