15.10.2021 731 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Nová Ray-Ban #YouAreOn kolekcia dioptrických okuliarov je tu!

Aj v tých najtemnejších časoch sa tešme zo svetla. To je posolstvo najnovšej kampane Ray-Ban „You’re On“, ktorá je venovaná túžbe po spontánnosti a autentickosti.

Je načase byť sám sebou a užiť si okamihy autentickej, neobmedzenej radosti. Prežívajte každý moment svojím pravým ja, so spontánnymi reakciami a bez ohľadu na to, kto to sa na vás pozerá. 

 

Kampaň dopĺňa nová kolekcia venovaná najikonickejším rámom od Ray-Ban. Tešiť sa môžete na nové interpretácie nadčasových modelov, počnúc legendárnym Wayfarerom z 50. rokov, cez osemuholníkové vzory zo 60. a 70. rokov, až po vintage štýl, ktorý charakterizuje modely 90. rokov. Všetky okuliare je navyše možné prispôsobiť tak, aby mohol každý naplno prejaviť svoj individuálny štýl a osobnosť. 

CLUBMASTER

Niet divu, že vám Ray-Ban Clubmaster navodzuje pocit nostalgie. Tento nesmrteľný štýl sa prvýkrát objavil už v 80-tych rokoch, keď bol známy ako "The Browline" a bol považovaný za mužský náprotivok cat eye okuliarov pre ženy. Clubmaster sa však preslávil najmä po roku 1990, keď ich Denzel Washington ich nosil vo filme Malcolm X a Tim Roth v Tarantinovom Reservoir Dogs. V súčasnosti je Ray-Ban Clubmaster retro symbolom nadčasovosti, obľúbený medzi intelektuálmi a tými, ktorí razia cestu zajtrajška.

STATE STREET 

State Street Optics má elegantný štvorcový tvar s výrazným acetátovým rámom. Tento ikonický štýl, ktorý je k dispozícii v klasických aj nových Havana farbách, je inšpirovaný pokrokovým duchom 70. rokov. V State Street Optics sa klasická elegancia stretáva s moderným dizajnom. 

Ray-Ban dioptrické okuliare model State street z eyerim.sk

JACK

Prinášajúc nový impulz do klasického okrúhleho rámu, model Jack vedie tradíciu do nového dobrodružstva. Tenká kovová konštrukcia rámu s moderným okrúhlym tvarom je v ponuke hneď v niekoľkých farbách, od zlatej až po svetlohnedú. Tento model si skrátka zamilujete. 

Ray-Ban dioptrické okuliare model Jack z eyerim.sk

Prežívajte každý moment naplno svojím pravým ja. Pamätajte – s Ray-Ban autentickými okuliarmi #YouAreOn​!

Branislav

Som spoluzakladateľom eyerim - môj bežný deň zahŕňa všetko, čo sa týka brandingu a UX. Mám rád kombináciu športu a filozofie - popri permanentke do gymu na mojom stole leží vždy nejaká kniha. Neznášam holuby a nenosím dioptrické okuliare aj keby som mal.

Mohlo by vás zaujímať
Nájdite sa na eyerime: Rýchly návod

Viete, ako sa nebáť prejaviť svoje vášne alebo predstaviť svetu vaše naozajstné ja? Vôbec to nemusí byť až také náročné. Viac tu.

Tipy, ako rozpoznať originál Fendi slnečné okuliare

Ďalší zo série návodov na to, ako rozpoznať kvalitné slnečné okuliare. Naučte sa rozoznať originálne talianske Fendi od fake okuliarov na prvý pohľad.

eyerim predstavuje: 35/139 Tokyo

Náš najnovší letný úlovok je značka 35/139 Tokyo - prekrásna a kvalitná optika. Berte však na vedomie, že okuliare tejto značky sú vysoko návykové!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.