Dioptrické okuliare emporio armani

Doprajte si štýlové dioptrické okuliare Emporio Armani. V ponuke nájdete modely navrhnuté pre ženy i mužov. Na výber máte z niekoľkých tvarov rámov, od klasických obdĺžnikových až po ikonický mačací tvar. Zvoliť si môžete tiež materiál rámu, a to kovový, plastový alebo acetátový. Tento typ je hypoalergénny a navyše veľmi odolný a trvácny. Vyskúšať si ich môžete z pohodlia domova pomocou webkamery. Nájdite dokonalé dioptrické okuliare vhodné na váš typ tváre.

Prečo si vybrať dioptrické okuliare Emporio Armani?

Značka Emporio Armani začala písať svoju históriu v roku 1975. Ikonické logo s orlom vzniklo náhodne. Sám zakladateľ značky prezradil, že ho nakreslil v časovej tiesni bez toho, aby nad ním veľmi rozmýšľal. Spontánne vymyslené logo sa stalo silným symbolom značky, vďaka tomu je známa po celom svete. O niečo neskôr začali vyrábať aj luxusné doplnky pre pánov i dámy. Dotvorte svoj finálny look s okuliarmi od Emporio Armani.

U nás si môžete vybrať z niekoľkých možností šošoviek. Ak potrebujete šošovky s jasnejším videním, siahnite po antireflexných. Sú ideálne aj na šoférovanie, pretože napríklad zabraňujú odrazenému svetlu z mokrej cesty. Takisto si môžete vybrať sklá s ochranou proti modrému svetlu z obrazovky mobilu či počítača. V ponuke nájdete tiež multifokálne šošovky, ktoré upravujú zhoršené videnie nablízko.

Na čo si pri výbere dioptrických okuliarov dajte pozor?

Vďaka virtuálnemu vyskúšaniu si viete vyskúšať rámy aj pomocou webkamery. Pri každom modeli nájdete navyše informáciu, na aký typ tváre sa hodí. Nestane sa vám tak, že by vám okuliare nesadli. Šošovky si vyberajte vždy podľa predpisu od očného lekára. Neoplatí sa vám ich totiž kupovať zo supermarketov či drogérií. Tie majú rovnaké dioptrie na každé oko, čím by ste si mohli videnie ešte viac zhoršiť.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Pohlavie
Cena
Zobraziť iba
Značka
Typ tváre
Tvar rámu
Farba rámu
Veľkosť
Podľa rozmerov mojich okuliarov

Zobrazíme vám okuliare s odchýlkou maximálne 2 mm od zadaných rozmerov. Vznikne tak oveľa menšie riziko, že vám okuliare nesadnú.

Sklo

Sklo

Nosník

Nosník

Bočnica

Bočnica
Nájdite svoju veľkosť
Polarizačné
Farba skiel
Možnosti Šošoviek
Materiál rámu
Typ rámu
Špeciálne vlastnosti
Štítok
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem 1 - 48 / 121
< 1 3

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť
Načítava sa...
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať