Dioptrické okuliare | modré

Modré dioptrické okuliare sú nielen korekčnou pomôckou zraku, ale aj módnym doplnkom. Vďaka nim oživíte nejeden outfit. Pri výbere zvážte okrem dioptrií aj veľkosť a tvar rámu. Myslíme na každý typ tváre, preto v našej ponuke nájdete modely pre hranaté, srdcové, oválne a okrúhle tváre. Takisto myslite aj na materiálu rámu. U nás si môžete vybrať z oceľových, titánových, kovových či hliníkových rámov. Pre tých s citlivejšou pokožkou zase odporúčame napríklad plastové rámy.

Ako správne vybrať dioptrické okuliare?

Dioptrické okuliare kupujte vždy len podľa predpisu vášho očného lekára. Neodporúčame vám ich kupovať v bežnom obchode. Často majú oči totiž rozdielne dioptrie. Okuliare zo supermarketu či drogérie majú však obidve šošovky rovnaké. Okrem toho môžete trpieť inou zrakovou vadou, kvôli ktorej budete potrebovať špeciálnu úpravu skiel.

Vyskúšajte si ich z pohodlia domova cez náš web. Nemusíte sa tak báť, že by vám nesadli na vašu tvár. Vďaka nemu si jednoducho predstavíte, ako s nimi budete vyzerať. Vyberte si z kvalitných okuliarov za priaznivé ceny. Kvalitné rámy navyše vydržia dlhšie, preto sa vám táto investícia časom vráti.

Aké úpravy skiel si môžete zvoliť?

V našej ponuke nájdete široké možnosti úpravy šošoviek. Zvoliť si môžete ochranu proti modrému svetlu, ktorá vás chráni pred žiarením z obrazoviek. Vybrať si môžete aj antireflexné a fotochromatické šošovky. Ich veľkou výhodou je to, že chránia zrak pred škodlivým UV žiarením. Antireflexné šošovky vás zase chránia pred odrazenými slnečnými lúčami, zlepšujú viditeľnosť a redukujú námahu očí.

U nás nájdete aj klasické jednoohniskové dioptrie, ktoré sú určené buď na diaľku, alebo na blízko. Takisto aj multifokálne okuliare, ktoré pomáhajú vidieť niekoľko vzdialeností naraz.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Pohlavie
Cena
Zobraziť iba
Značka
Typ tváre
Tvar rámu
Farba rámu
Veľkosť
Podľa rozmerov mojich okuliarov

Zobrazíme vám okuliare s odchýlkou maximálne 2 mm od zadaných rozmerov. Vznikne tak oveľa menšie riziko, že vám okuliare nesadnú.

Sklo

Sklo

Nosník

Nosník

Bočnica

Bočnica
Nájdite svoju veľkosť
Polarizačné
Farba skiel
Možnosti Šošoviek
Materiál rámu
Typ rámu
Špeciálne vlastnosti
Šport
Štítok
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem: 793 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 793
< 1 3 ... 17

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť
Načítava sa...
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať