• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické okuliare | sivé

Nájdite svoj jedinečný model dioptrických okuliarov so sivým rámom a dotvorte tak svoj finálny look. Vyberať môžete nielen z klasických modelov, ale aj odvážnych kúskov. Ponúkame okuliare od svetoznámych módnych dizajnérov a značiek. Pomocou Virtálneho vyskúšania si ich navyše môžete vyskúšať z pohodlia domova.

Dioptrické okuliare sú vašou dennou pomôckou, preto ich výber nepodceňujte. Siahnite radšej po kvalitnejších kúskoch z odolných materiálov ako titán alebo oceľ. Okuliare s titánovým rámom sú vhodné aj pre ľudí, ktorí majú alergiu na iné kovové materiály.

Na dioptrických okuliaroch nešetrite

Hoci sa vám prvotná investícia môže zdať vysoká, vráti sa vám v podobe dlhodobého nosenia. Vyhnite sa radšej lacným dioptrickým okuliarom z obchodov. Tie sú často vyrobené nekvalitne a rýchlo sa poškodia. Takisto majú rovnakú veľkosť skiel, čo väčšine ľudí nevyhovuje. Veľakrát sa totiž stáva, že každé oko potrebuje inú dioptriu. Preto vždy okuliare vyberajte len podľa predpisu od svojho očného lekára.

Zvoľte správny tvar rámu

Vďaka nášmu pokrokovému Virtálnemu vyskúšaniu si môžete takmer všetky okuliare vyskúšať pohodlne z domu. Zistite najskôr svoj typ tváre, pretože nie každý tvar rámu sa hodí na všetky typy. Existujú hranaté, okrúhle, oválne či srdcové typy tvárí.

Aké úpravy skiel si môžete vybrať?

V našej ponuke nájdete okrem klasických úprav skiel aj antireflexné, fotochromatické či s filtrom ochrany proti modrému svetlu. Antireflexné šošovky znižujú oslnenie a zlepšujú viditeľnosť počas nočnej jazdy. Sklá s filtrom proti modrému svetlu zase chránia váš zrak pred škodlivým modrým žiarením, ktoré produkujú elektronické zariadenia.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa
Zobrazujem: 447
Zobrazujem 1 - 48 / 447
< 1 3 ... 10

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Vrátenie do 60-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
Karta presahuje výrazne za koniec vášho oka
Karta lícuje s koncom vášho oka
Karta nedosahuje po koniec oka

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Vybrať
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Vrátenie do 60-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať