Dioptrické okuliare | fialové

Rozmanitosť farieb v každodenných lookoch ovláda módu rok čo rok a tento trend neobišiel ani svet dioptrických okuliarov. Fialová sa totiž hodí každému, stačí si len vybrať ten správny odtieň presne pre vás. V našej rozmanitej ponuke rozhodne nájdete kúsok, ktorý vám sadne. Vyberte si spomedzi dámskych, pánskych či detských dioptrických okuliarov, staňte sa neprehliadnuteľnými a pozerajte sa na svet s dokonale ostrým zrakom.

Zažiarte vo fialovej

Fialová farba v sebe ukrýva chlad modrej farby a teplo červenej. Predstavuje jemnosť, harmóniu a luxus. Podnecuje tiež kreativitu, preto neváhajte a vyberte si už dnes nové dioptrické okuliare s fialovým rámom z našej ponuky. Pustite sa s chuťou do všetkých nových projektov či náročných výziev.

Na výber máte z množstva celofialových rámov v rôznych odtieňoch, no ak túžite po decentnejšom doplnku, zvoľte univerzálnu farbu, na ktorej drobné fialové detaily vyniknú. V minulosti sa táto farba tiež považovala za farbu kráľov, a tak máte dnes jedinečnú príležitosť sa cítiť kráľovsky aj vy.

Rozhodovanie vám zjednoduší naše Virtuálne vyskúšanie, vďaka ktorému si svoj vysnívaný model môžete vyskúšať z pohodlia domova.
Podľa čoho si vybrať dioptrické okuliare?
Síce sú dioptrické okuliare ideálnym doplnkom na vyzdvihnutie osobitého štýlu, okrem ich dizajnu by ste sa mali zamerať aj na niekoľko ďalších parametrov. Rozhodujúca je predovšetkým ich veľkosť, materiál, ale aj typ vašej tváre či odtieň pleti. Nemenej dôležitým je tiež životný štýl, ktorému treba nové dioptrické okuliare rovnako prispôsobiť.

Či hľadáte dioptrické okuliare na každodenné nosenie, alebo na príležitostné športové aktivity, v našej širokej ponuke dozaista nájdete ideálny kúsok. Chráňte svoj zrak so špeciálnymi možnosťami úpravy šošoviek a zažiarte pri každej príležitosti.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Pohlavie
Cena
Zobraziť iba
Značka
Typ tváre
Tvar rámu
Farba rámu
Veľkosť
Podľa rozmerov mojich okuliarov

Zobrazíme vám okuliare s odchýlkou maximálne 2 mm od zadaných rozmerov. Vznikne tak oveľa menšie riziko, že vám okuliare nesadnú.

Sklo

Sklo

Nosník

Nosník

Bočnica

Bočnica
Nájdite svoju veľkosť
Polarizačné
Farba skiel
Možnosti Šošoviek
Materiál rámu
Typ rámu
Špeciálne vlastnosti
Šport
Štítok
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem: 147 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 147
< 1 3 4

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť
Načítava sa...
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať