• E-shop
  • Info
  • Účet

Štýlovky bez dioptrií

Okuliare už dávno neslúžia len ako pomôcka ku korekcii zraku. Postupom času sa stali módnym doplnkom, po ktorom siahajú aj ľudia, ktorí dioptrické okuliare nepotrebujú. Imidžovky zvýraznia váš osobitý štýl a doplnia každý zvolený outfit. Nedioptrické okuliare nájdete v našej ponuke v tých najrôznejších prevedeniach, materiáloch či tvaroch, preto neváhajte a doprajte si kúsok blízky presne vášmu jedinečnému vkusu.

Pri výbere imidžoviek sa zamerajte na váš typ tváre


Ak ste sa rozhodli pre kúpu imidžových okuliarov bez dioptrií, bola by škoda vybrať si model, ktorý nie úplne zapasuje k typu vašej tváre. Ľudia s hranatou tvárou by preto mali siahnuť po okuliaroch s oválnym či okrúhlym tvarom, ideálne lemované menej výrazným úzkym rámom. Okrúhly typ tváre si naopak vyžaduje obdĺžnikový typ rámu okuliarov, ktoré dokonale zvýraznia vaše oblé línie.

V prípade, že máte srdcovú tvár, siahnite po okuliaroch s minimalistickým rámom alebo rovno po bezrámových okuliaroch. Najjednoduchší a najširší výber majú ľudia s oválnou tvárou. Tento typ totižto dovoľuje vybrať si takmer z každého druhu okuliarov. Ak patríte medzi nich, buďte odvážny a skúšajte nové a nové druhy okuliarov, kým nájdete ten, ktorý vás vystihuje úplne najviac.

Akú pridanú hodnotu môžu mať vaše nedioptrické štýlovky?


Štýlovky bez dioptrií ani zďaleka nemusia predstavovať len dizajnový doplnok. Vďaka špeciálnej ochrane proti modrému svetlu z našej ponuky získate tiež kvalitnú ochranu vášho zraku pri nadmernom vystavovaní sa škodlivému modrému svetlu. To na nás číha z digitálnych obrazoviek a bez správnej ochrany nášho zraku spôsobuje namáhané, unavené alebo podráždené oči. Vyskladajte si zo svojich imidžoviek maximálne funkčného pomocníka.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa
Zobrazujem: 5316
Zobrazujem 1 - 48 / 5316
< 1 3 ... 111

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Vrátenie do 60-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
Karta presahuje výrazne za koniec vášho oka
Karta lícuje s koncom vášho oka
Karta nedosahuje po koniec oka

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Vybrať
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Vrátenie do 60-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať