Multifokálne dioptrické okuliare

Ani svet okuliarov sa inováciám nevyhýba. V našej ponuke preto nájdete technologicky prepracovanejšie a čoraz viac vyhľadávanejšie multifokálne dioptrické okuliare, ktoré pokrok vedy spájajú s našimi každodennými životmi. Vyskúšajte si na vlastnej koži, ako tento progres vyzerá a verte nám, že neoľutujete. Množstvo štýlových modelov od svetoznámych značiek a široká ponuka materiálov a typov rámov zaručí, že na svoje si príde naozaj každý. A to bez ohľadu na vek, pohlavie či akékoľvek ďalšie špecifické požiadavky.

Ako fungujú multifokálne dioptrické okuliare?

V minulosti sa svet dioptrických okuliarov spájal skôr s bifokálnymi či trifokálnymi sklami. Súčasné, technologicky vyvinutejšie, sklá spájajú bez viditeľných prechodov tri optické zóny. Multifokálne dioptrické okuliare, nazývané tiež progresívne, sa postarajú o bezchybný zrak a kvalitné videnie do blízka, do diaľky, no aj do strednej vzdialenosti súčasne. Prechodnú linku charakteristickú pre bifokálne a trifokálne sklá preto radšej nechajte v minulosti a choďte s dobou vďaka inovatívnym multifokálnym dioptrickým okuliarom z našej ponuky.

Výhody multifokálnych skiel

Multifokálne sklá na vašich dioptrických okuliaroch zabezpečia, že bez problémov uvidíte do všetkých vzdialeností. Môžete tak súčasne čítať knihu, sledovať obrazovku na počítači a stále mať pritom aj prehľad o tom, čo sa deje vo vašom okolí. To všetko bez rušivých prechodov, čo je nielen pohodlné, ale v konečnom dôsledku aj estetické.

Pridajte si k multifokálnym dioptrickým okuliarom tiež ochranu proti modrému svetlu a predíďte mnohým zdravotným komplikáciám, ktoré sa spájajú s nadmerným vystavovaním sa tomuto škodlivému svetlu. Vybrať si však môžete aj z ďalších špeciálnych možností šošoviek, vďaka čomu načriete do vôd bezchybného zraku.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Pohlavie
Cena
Zobraziť iba
Značka
Typ tváre
Tvar rámu
Farba rámu
Veľkosť
Podľa rozmerov mojich okuliarov

Zobrazíme vám okuliare s odchýlkou maximálne 2 mm od zadaných rozmerov. Vznikne tak oveľa menšie riziko, že vám okuliare nesadnú.

Sklo

Sklo

Nosník

Nosník

Bočnica

Bočnica
Nájdite svoju veľkosť
Polarizačné
Farba skiel
Možnosti Šošoviek
Materiál rámu
Typ rámu
Špeciálne vlastnosti
Šport
Štítok
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem: 8737 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 8737
< 1 3 ... 183

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť
Načítava sa...
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať