• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické okuliare | virtuálne vyskúšanie

Neváhajte s výberom dioptrických okuliarov a vyskúšajte si ich priamo na sebe. Aspoň online. Prostredníctvom nášho virtuálneho vyskúšania a vašej webkamery ihneď uvidíte, ako vám pristanú. Vybrať si môžete z našej ponuky obľúbených značiek dioptrických okuliarov ako Emporio Armani, Gucci, Guess, Polaroid, Hugo, Ray-Ban a mnohých ďalších.

Ako funguje virtuálne vyskúšanie dioptrických okuliarov?

Kliknite na ikonu virtuálneho vyskúšania v pravom hornom rohu náhľadu okuliarov. Najprv treba povoliť prístup ku kamere počítača a odsúhlasiť podmienky používania. Následne by ste mali vidieť seba spolu s náhľadom zvolených okuliarov priamo na tvári. Preklikávajte sa medzi všetkými okuliarmi v rozhraní virtuálneho vyskúšania. Ak sú dioptrické okuliare dostupné vo viacerých veľkostiach, v pravej časti prehliadky nájdete možnosť medzi nimi prepínať. Podrobnosti o okuliaroch si zobrazíte kliknutím na žltú možnosť v spodnej časti. 

Ako si správne vybrať dioptrické okuliare?

Či už si kupujete dioptrické okuliare podľa predpisu od svojho očného lekára, alebo len zháňate imidžový doplnok bez dioptrií, vždy je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Hlavnú rolu pritom zohráva tvar rámu okuliarov a vašej tváre. Rám mačacieho tvaru sa napríklad hodí k okrúhlemu, oválnemu a srdcovému tvaru tváre. Na druhú stranu, okrúhly rám najlepšie ladí s hranatým a srdcovým tvarom. Nezabudnite si vyskúšať viacero rôznych tvarov, aby ste sa uistili, že vám naozaj sadnú a budete spokojní so svojím vzhľadom. Pri niektorých modeloch je na výber aj viacero variantov farebného prevedenia dioptrických okuliarov. 

Investujte do kvality a štýlu

Dioptrické okuliare sú súčasťou každodenného života. Rozhodnite sa pre pevnejšie materiály, ak z nich chcete mať radosť čo najdlhšie. Napríklad odľahčený plast je zárukou odolnosti a spoľahlivosti, ušľachtilý kov im však navyše dodá aj výnimočný vzhľad.

Aký tvar okuliarov hľadáte?

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa
Zobrazujem: 1785 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 1785
< 1 3 ... 38

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

  • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
  • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
Karta presahuje výrazne za koniec vášho oka
Karta lícuje s koncom vášho oka
Karta nedosahuje po koniec oka

Rozmery okuliarového rámu

Veľkosť

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Vybrať
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať