Pripravte sa na slnečné dni s eyerim Letným sprievodcom slnečnými okuliarmi

Krásne letné dni roku 2022 sa blížia a s nimi aj čas ukázať svoj najlepší letný štýl. Či už plánujete výlet autom, mierite do all-inclusive rezortu pri mori alebo si jednoducho užívate svoje mesto, ukážeme vám, ktoré slnečné okuliare najlepšie doplnia váš dovolenkový zážitok a štýl.

Get ready in 48 hours

Zbalení do 48 hodín

Ste pripravení vyraziť na dovolenku, no zabudli ste na slnečné okuliare? Nestrácajte čas a stavte na istotu našich obľúbených bestsellerov! Všetko skladom, stačí iba kliknúť a užiť si leto.

NAKUPUJTE TERAZ
Get ready in 48 hours
Diopters in summer? No problem!

Dioptrie v lete? Žiadny problém!

Už vás nebaví stále striedať slnečné a dioptrické okuliare? Prestaňte s tým a vylepšite svoj letný zážitok s dioptrickými slnečnými okuliarmi - dokonalým riešením 2v1!

NAKUPUJTE TERAZ
No more glare thanks to polarization

Už žiadne odlesky vďaka polarizácii

Objavte špičkový komfort videnia s polarizačnými slnečnými okuliarmi a užite si vodné športy a šoférovanie v lete s lepším kontrastom a bez nepríjemných odleskov.

NAKUPUJTE TERAZ
No more glare thanks to polarization
Sunglasses from 29€

Slnečné okuliare od 20 €

Hľadáte cenovo výhodný produkt, no zároveň chcete držať krok s najnovšími trendmi? Buďte toto leto neprehliadnuteľní s našou vlastnou novou kolekciou OiO by eyerim

NAKUPUJTE TERAZ
Roads await

Cesty už čakajú

Odlesky? Šero? Priame svetlo? Zmeňte svoje letné výlety na bezpečné a príjemné vďaka správnym okuliarom na šoférovanie! Kombinácia polarizačných a fotochromatických šošoviek sa stane vaším najlepším pomocníkom za volantom.

NAKUPUJTE TERAZ
Roads await
100% active summer

100 % aktívne leto

Neobmedzujte sa a užite si cyklistiku, turistiku, beh, golf alebo akýkoľvek šport s top ultraľahkými športovými slnečnými okuliarmi. Vylepšiť ich môžete aj retiazkami pre 100 % štýl a bezpečnosť.

NAKUPUJTE TERAZ

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 70,00 €
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdieľať