Slnečné okuliare

Slnečné okuliare Persol sú zárukou kvality. Vyberte si z našej širokej ponuky tejto talianskej značky, ktorá je na trhu už vyše 100 rokov. Okrem štýlového dizajnu tiež chránia váš zrak pred škodlivým UV žiarením. Značka je totiž držiteľom niekoľkých patentov, vďaka ktorým poskytujú okuliare dokonalú ochranu a čisté videnie. 

Ako vznikol prvý model? 

Celý príbeh značky Persol sa začal odohrávať v roku 1917 v Turíne. Rodinnú optiku, v ktorej pracoval Guiseppe Ratti, často navštevovali piloti. Tí sa mu sťažovali na ostré slnko, ktoré ich trápilo počas lietania. Taliansky optik sa preto rozhodol, že začne experimentovať s dymovými šošovkami, ktoré by znížili účinky oslepujúceho slnka. A tak vznikli okuliare s názvom “The Protector”.
Krátko na to ich pomenoval Persol, čo v taliančine znamená slnko (per il sole). Prvý model mal okrúhle dymové šošovky s gumenými okrajmi. Nemali klasický rám, ale elastický pásik. Vďaka kvalite, pohodlnému noseniu a funkčnosti si ich zakrátko obľúbili nielen leteckí piloti, ale aj pretekárske esá. 

Prečo by ste si mali kúpiť Persol okuliare?

Ak hľadáte kvalitné slnečné okuliare, Persol je pre vás správna voľba. Okrem kvalitného remeselného spracovania na nich oceníte aj dlhú životnosť. Značka sa totiž neriadi módnymi výstrelkami, ale uprednostňuje nadčasovú eleganciu. Ak si vyberiete niektorý z ich modelov, bude súčasťou vášho štýlu dlhé roky. V našej ponuke nájdete pánske i dámske modely rôznych tvarov. Vyskúšajte si ich pohodlne cez webkameru a zistite, ktorý tvar vám najlepšie sedí. Vybrať si môžete tiež z kovových, plastových, ale i titánových rámov.

Skryť filter Zobraziť filter
Filter
Zoradiť: Podľa obľúbených  
Filtrovať podľa

Vybraný filter

Pohlavie
Dostupnosť
Cena
Značka
Polarizačné
Tvar rámu
Farba rámu
Typ rámu
Farba šošovky
Typ tváre
Materiál rámu
Veľkosť
Nájdite svoju veľkosť
Špeciálne vlastnosti
Šport
Štítok
Potvrdiť a zobraziť
Zobrazujem: 529 Pre spresnenie požiadaviek použite filter
Zobrazujem 1 - 48 / 529
< 1 3 ... 12

Prečo eyerim

Doprava zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť
S
M
L
KARTA PRESAHUJE VÝRAZNE ZA KONIEC VÁŠHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCOM VÁŠHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONIEC OKA

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo