• E-shop
  • Info
  • ├Ü─Źet

Dioptrick├ę okuliare s ochranou proti modr├ęmu svetlu

Doprajte svojim o─Źiam zasl├║┼żen├║ starostlivos┼ą v─Ćaka dioptrick├Żm okuliarom s ochranou proti modr├ęmu svetlu. Z bohatej ponuky si vyberie ka┼żd├Ż bez oh─żadu na pohlavie, vek ─Źi typ tv├íre. N├íjdete u n├ís do detailov spracovan├ę celor├ímov├ę, ale aj polor├ímov├ę modely odzrkad─żuj├║ce aktu├ílne trendy v dizajn├ęrskej o─Źnej optike. Dajte zbohom unaven├Żm a nam├íhan├Żm o─Źiam u┼ż dnes a vyberte si zo ┼ít├Żlov├Żch okuliarov, ktor├ę ochr├ínia v├í┼í zrak nielen pri pr├íci, ale aj vo vo─żnom ─Źase.

Pre─Źo zvoli┼ą okuliare s ochranou proti modr├ęmu svetlu?


Digit├ílnym obrazovk├ím sa v dne┼ínom modernom svete nevyhne sn├í─Ć nikto. Nadmern├ę vystavovanie modr├ęmu typu svetla m├┤┼że ma┼ą za n├ísledok nam├íhan├ę, such├ę ─Źi unaven├ę o─Źi. Z dlhodob├ęho h─żadiska m├┤┼że sp├┤sobova┼ą dokonca aj probl├ęmy so zrakom, napr├şklad zhor┼íen├ę videnie alebo strata ostrosti videnia.

Umel├ę modr├ę svetlo m├┤┼że tie┼ż negat├şvne vpl├Żva┼ą nielen na va┼íe o─Źi, ale napr├şklad aj na sp├ínkov├Ż cyklus. Dioptrick├ę okuliare s ochranou proti modr├ęmu svetlu zabezpe─Źia, aby boli va┼íe o─Źi odd├Żchnut├ę aj napriek hodin├ím str├íven├Żm pred digit├ílnymi obrazovkami. Myslite aj na va┼íe ratolesti, ktor├ę si z na┼íej ┼íirokej ponuky tie┼ż vyber├║ spo─żahliv├║ ochranu pre ich citliv├ę detsk├ę o─Źi.

Dioptrick├ę okuliare vyberajte na z├íklade predpisu


Okuliare s ochranou proti modr├ęmu svetlu m├┤┼żu sl├║┼żi┼ą ako ┼ít├Żlov├Ż doplnok a praktick├í ochrana zraku z├írove┼ł. Ak potrebujete aj dioptrick├ę okuliare, nechajte si najsk├┤r vy┼íetri┼ą zrak u o─Źn├ęho lek├íra. Pod─ża jeho predpisu potom vyberajte spr├ívne ┼ío┼íovky. Dioptrie sa na jednotliv├Żch o─Źiach toti┼ż m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą, pr├şpadne m├┤┼żete trpie┼ą inou zrakovou vadou. Preto pred v├Żberom spr├ívnych dioptrick├Żch okuliarov s ochranou proti modr├ęmu svetlu sa rad┼íej zverte do r├║k ┼ípecialistovi.

Ak├Ż tvar okuliarov h─żad├íte?

Skry┼ą filter Zobrazi┼ą filter
Filter
Zoradi┼ą: Pod─ża ob─ż├║ben├Żch  
Filtrova┼ą pod─ża
Zobrazujem: 5308
Zobrazujem 1 - 48 / 5308
< 1 3 ... 111

Pre─Źo eyerim

Doprava zdarma u┼ż od 70,00┬áÔéČ
Dobierka
Vr├ítenie do 60-tich dn├ş
Sme autorizovan├Ż predajca
Virtuálne zrkadlo
N├íjdite svoju ve─żkos┼ą

TIP #1: Skontrolujte ve─żkos┼ą va┼íich aktu├ílnych okuliarov

  • Pozrite sa na vn├║torn├║ stranu va┼íich aktu├ílnych okuliarov. Zvy─Źajne tu n├íjdete s├ęriu ─Ź├şslic, ktor├ę vyjadruj├║ ve─żkos┼ą r├ímu a vyzeraj├║ pribli┼żne takto: 52 [] 22 145
  • Inform├ície o ve─żkosti r├ímu naj─Źastej┼íie n├íjdete na vn├║tornej strane bo─Źnice alebo nosn├şka
Skontrolujte ve─żkos┼ą va┼íich aktu├ílnych okuliarov

TIP #2: Pou┼żite platobn├║ kartu

S
M
L
Karta presahuje v├Żrazne za koniec v├í┼ího oka
Karta l├şcuje s koncom v├í┼ího oka
Karta nedosahuje po koniec oka

Rozmery okuliarov├ęho r├ímu

Ve─żkos┼ą

Z├şskajte uv├ştaciu z─żavu

Nenechajte si ujs┼ą skvel├ę ponuky alebo novinky a prihl├íste sa na odber newslettru eyerim!

Vybra┼ą
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma u┼ż od 70,00┬áÔéČ
Dobierka
Vr├ítenie do 60-tich dn├ş
Sme autorizovan├Ż predajca
Virtuálne zrkadlo
Zdie─ża┼ą