• E-shop
 • Info
 • Účet

Ray-Ban Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494

87,00 €
69,60 € s kódom SEE20

Dioptrické okuliare Ray-Ban Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494 sú súčasťou najnovšej Ray-Ban kolekcie... Zobraziť viac

Veľkosť

S
Veľkosť S
A = 49 mm, B = 21 mm, C = 140 mm, D = 38 mm
Veľkosť

Typ tváre

Vhodné pre
Srdcový
Srdcový
Oválny
Oválny
Okrúhly
Okrúhly

Dobre vedieť
Pri výbere skiel si ich môžete vylepšiť aj filtrom modrého svetla, slnečnými či samozafarbovacími (fotochromatickými) sklami.

Na sklade
Doručenie závisí od výberu skiel
Vrátenie rámu do 30 dní
87,00 €
69,60 € s kódom SEE20
Vraciame peniaze aj za sklá!
Pri prvom nákupe dioptrických okuliarov s eyerim vision sklami vám pri vrátení do 30 dní vrátime plnú sumu. Viac o pravidlách vrátenia.
Ray-Ban

Ray-Ban

Počas svojej takmer osemdesaťročnej histórie Ray-Ban neustále posúval hranice nielen v optických inováciách, ale aj v popkultúre. Od prezidentov po hviezdy strieborného plátna, od umelcov po topmodelky, Ray-Ban okuliare sú neoddeliteľnou kultúrnou ikonou pre každú generáciu.

Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494

Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494

Niet divu, že vám Ray-Ban Clubmaster navodzuje pocit nostalgie. Tento nesmrteľný štýl sa prvýkrát objavil už v 50-tych rokoch, keď bol známy ako "The Browline" a bol považovaný za mužský náprotivok cat eye okuliarov pre ženy. Clubmaster sa však preslávil najmä po roku 1990, keď ich Denzel Washington ich nosil vo filme Malcolm X a Tim Roth v Tarantinovom Reservoir Dogs. V súčasnosti je Ray-Ban Clubmaster retro symbolom nadčasovosti, obľúbený medzi intelektuálmi a tými, ktorí razia cestu zajtrajška.

Pre koho?

Pre koho?

Dioptrické okuliare Ray-Ban Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494 sú súčasťou najnovšej Ray-Ban kolekcie navrhnutej pre ženy ako aj mužov (unisex). Tento elegantný celorámový model odzrkadľuje aktuálne trendy v dizajnérskej očnej optike a jeho Clubmaster rám robí Ray-Ban RX5154 ideálnou voľbou predovšetkým pre okrúhle, oválne a srdcové tváre.

Materiály

Materiály

Materiál použitý na výrobu tohto rámu je ručne spracovaný acetát najvyššej kvality. V porovnaní s plastom je acetát značne ľahší a flexibilnejší, vykazuje dlhšiu životnosť a je 100% hypoalergénny.

Doprava zdarma už od 70,00€

Doprava zdarma už od 70,00€

Zakúpte si Ray-Ban Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494 na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení.

Sklá

Dioptrické sklá

Pri výbere dioptrických okuliarov treba zvážiť nielen vhodný rám, ale aj správny výber skiel.
Zistite, aké typy a technológie skiel u nás môžete nájsť a náš kvalifikovaný technik vám ich zabrúsi priamo v našom vlastnom laboratóriu.

Všetky naše sklá sú:

Antireflexné
Antireflexné
S UVA + UBV filtrom
S UVA + UBV filtrom
Odolné proti poškriabaniu
Odolné proti poškriabaniu
Odolné proti nečistotám
Odolné proti nečistotám
Tvrdené
Tvrdené
Zafarbenie a technológie skiel

Zafarbenie a technológie skiel

Číre sklá

Číre sklá

Kvalitné transparentné sklá vhodné na každodenné nosenie. Na výber máte štandardnú verziu v podobe eyerim vision skiel a prémiovú verziu s názvom Essilor premium.

eyerim vision sú naše kvalitné, štandardizované a cenovo dostupné sklá. Póčítať môžete s antireflexnou vrstvou a tvrdeným povrchom odolným voi poškriabaniu a nečistotám.

Essilor premium sú na mieru vyrábané sklá, ktoré obsahujú povrchovú úpravu Crizal® od optického giganta EssilorLuxottica. Kombinácia exkluzívnych technológií chráni vaše sklá tak, že sú špičkovo antireflexné, odolné proti poškriabaniu, vode a mastnote. Nech robíte čokoľvek, vaše okuliare vás nikdy nesklamú.

Sklá s filtrom modrého svetla

Sklá s filtrom modrého svetla

Sklá s jemným medeným zafarbením blokujú potenciálne škodlivé modré svetlo zo všetkých digitálnych zariadení. Redukujú tak únavu očí, ich začervenanie, bolesti hlavy a problémy so spánkom. Na výber máte štandardnú verziu v podobe eyerim vision skiel a prémiovú verziu s názvom Essilor premium.

eyerim vision sú naše kvalitné, štandardizované a cenovo dostupné sklá, ktoré mnimalizujú modrofialové žiarenie z digitálnych obrazoviek a umelého osvetlenia. Poskytujú vysoký komfort videnia a prevenciu zrakovej únavy.

Essilor premium sú na mieru vyrábané sklá, ktoré poskytujú až 3 x vyššiu ochranu a selektívnu filtráciu UV aj modro-fialového svetla. Eliminujú oslnenie a vďaka optimalizovanej čírosti skiel majú iba nízsky zvyškový odtieň.

Dioptrické slnečné sklá

Dioptrické slnečné sklá

Praktický pomocník, pre všetkých, ktorí potrebujú naraz slnečné aj dioptrické okuliare. Pri výbere dioptrických slnečných skiel si môžete vybrať aj z troch vylepšení - klasické slnečné sklá, polarizačné sklá alebo zrkadlovky a získať tak nielen štýlové, ale hlavne funkčné okuliare. Na výber máte vždy štandardnú verziu v podobe eyerim vision skiel a prémiovú verziu s názvom Essilor premium.

eyerim vision sú naše kvalitné, štandardizované a cenovo dostupné sklá, pre všetkých, ktorí potrebujú naraz slnečné aj dioptrické okuliare.Vyberte si z dostupných povrchových úprav a farieb a získajte tak nielen štýlové, ale hlavne funkčné okuliare.

Essilor premium sú na mieru vyrábané sklá, ktoré doprajú vášmu zraku to najlepšie riešenie pod slnkom. Prémiová povrchová úprava od optického giganta EssilorLuxottica ide nad rámec ochrany pred oslnením a UV žiarením a umožňuje vám vidieť s väčšou hĺbkou a lepším farebným rozlíšením. Tieto najmodernejšie dioptrické slnečné sklá boli vyvinuté tak, aby vyhovovali vášmu individuálnemu predpisu a dopriali vám dokonalý zrak aj za najjasnejších svetelných podmienok.

Samozafarbovacie (fotochromatické) sklá

Samozafarbovacie (fotochromatické) sklá

Tieto špeciálne upravené sklá na priamom slnku stmavnú, čím vzniknú praktické slnečné okuliare. Naopak, v interiéri zostávajú takmer úplne priehľadné. Chránia nielen pred UV žiarením, ale aj pred modrým svetlom z digitálnych zariadení. Na výber máte štandardnú verziu v podobe eyerim vision skiel a prémiovú verziu s názvom Essilor premium.

eyerim vision sú naše kvalitné, štandardizované a cenovo dostupné sklá, ktoré sú vhodné na každodenné a celodenné nosenie. Ich adaptácia a zmena intenzity svetla je rýchla a v inbteriéri nemajú takmer žiadne zafarbenie. Navyše poskytujú ochranu proti UV aj modrému svetlu.

Essilor premium sú na mieru vyrábané sklá od EssilorLuxottica s inteligentnou povrchovou úpravou Transitions Xtractive ®. Sú to zatiaľ najtmavšie fotochromatické sklá, vhodné na nosenie pri veľmi intenzívnom svetle aj teple vonku, vnútri a dokonca aj za volantom. Prechody medzi zafarbením a zosvetlením skla sú pri tejto technológii najrýchlejšie. V interiéri majú jemné zafarbenie a poskytujú najvyššiu ochranu proti UV aj modrému svetlu.

Hrúbka šošoviek

Hrúbka šošoviek

Štandardné sklá

Štandardné sklá

Odolné antireflexné sklá, ktorých index lomu je 1,5 a odporúčaná maximálna veľkosť dioptrií je +/- 2.00.

Tenšie (odľahčené) sklá

Tenšie (odľahčené) sklá

Oproti základným sklám sú stenčené a odľahčené o 25 %. Sú 7x odolnejšie voči poškriabaniu, ich index lomu je 1,60 a odporúčaná maximálna veľkosť dioptrií je +/- 4,25.

Extra odľahčené sklá

Extra odľahčené sklá

Oproti základným sklám sú stenčené a odľahčené až o 40 %. Ich index lomu je 1,67 a odporúčaná maximálna veľkosť dioptrií je +6,00 / -10,00.

Parametre

Značka
Model
Clubmaster Fleck Optics RX5154 5494
SKU
GRYB-G000132-M008146
Farba rámu
Havana
Farba skiel
Priehľadná
Tvar rámu
Browline
Typ rámu
Celorámové
Polarizačné
Nie
Pohlavie
Dámy, Páni
Farba rámu (údaj výrobcu)
Brown Havana
Farba šošovky (údaj výrobcu)
Crystal
Materiál (údaj výrobcu)
Acetate
Materiál rámu
Acetátové

Recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie - vyskúšajte produkt a zdieľajte svoje skúsenosti.

Prečo eyerim

Doprava zdarma už od 65,00 €
Dobierka
Vrátenie do 30-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Nájdite svoju veľkosť

TIP #1: Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

 • Pozrite sa na vnútornú stranu vašich aktuálnych okuliarov. Zvyčajne tu nájdete sériu číslic, ktoré vyjadrujú veľkosť rámu a vyzerajú približne takto: 52 [] 22 145
 • Informácie o veľkosti rámu najčastejšie nájdete na vnútornej strane bočnice alebo nosníka
Skontrolujte veľkosť vašich aktuálnych okuliarov

TIP #2: Použite platobnú kartu

S
M
L
Karta presahuje výrazne za koniec vášho oka
Karta lícuje s koncom vášho oka
Karta nedosahuje po koniec oka

Rozmery okuliarového rámu

Rozmery okuliarového rámu
Sprievodca typmi tváre

Aký máte typ tváre?

Dobre vedieť
Ak si budete myslieť, že máte typ tváre podobný ktorémukoľvek z vypísaných a súhlasia aspoň 2 hlavné charakteristiky, našli ste zhodu!

Hranatý

Hranatý

 • Hranatá sánka
 • Tvár minimálne zaoblená
 • Čelo, lícne kosti a sánka takmer rovnako široké
 • Tvár rovnako dlhá ako široká
Srdcový

Srdcový

 • Špička rastúcich vlasov v strede čela
 • Špicatejšia brada
 • Najširšie sú čelo a lícne kosti
 • Úzka čeľusť
Okrúhly

Okrúhly

 • Tvár rovnako dlhá ako široká
 • Čeľusť nemá žiadne výrazné prvky, je veľmi zaoblená
 • Lícne kosti sú na tvári najširšie
Oválny

Oválny

 • Tvár je skôr dlhšia ako širšia
 • Lícne kosti sú najvýraznejšie
 • Čelo a čeľusť sú zaokrúhlené
 • Žiadne ostré/výrazné črty

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Vybrať
Vybrať
Nákup na eyerim.sk
Doprava zdarma už od 65,00 €
Dobierka
Vrátenie do 30-tich dní
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo
Profesionálne meranie zraku zadarmo
Profesionálne meranie zraku zadarmo

Profesionálne meranie zraku zadarmo

 • Využite služby našej predajne na Blumentálskej ulici 25 v Bratislave
 • Rezervujte si termín a náš optometrista sa o vás bez čakania postará
Rezervovať na okuliare Rezervovať na kontaktné šošovky
Zdieľať