Nájdite tie najlepšie tipy na okuliare pre vás a vašich blízkych. Skvelé ceny, všetko skladom!

-15%
-15%

Dioptrické okuliare

Až 80% nášho okolia vnímame očami. Nezabúdajme sa preto o ne starať - kvalitné okuliare môžu zmeniť váš život. V našej online očnej optike vám ponúkame nielen certifikované šošovky s množstvom vylepšení, ale aj krásne a štýlové rámy za neprekonateľné ceny!

Zobraziť produkty

-15%

Okuliare na počítač

Pracujete dlhé hodiny na počítači? Relaxujete pri pozeraní sociálnych sietí a seriálov? V eyerim vieme, aké dôležité je chrániť sa proti škodlivému modrému svetlu z digitálnych zariadení, preto vám prinášame okuliare na počítač top kvality. Už žiadne suché oči, bolesti hlavy či zlý spánok!

Zobraziť produkty
-15%

-15%
-15%

Slnečné okuliare

Náš široký výber slnečných okuliarov ponúka ideálnu kombináciu štýlu a 100 % UV ochrany. Viac ako 75 svetových značiek, najlepšia kvalita a štýl pre každého. Prémiové značky? Športové okuliare? Ceno výhodné modely? Výber je len na vás!

Zobraziť produkty

-15%

Jednoduché online nakupovanie s našimi nástrojmi

Máte pochybnosti pri nákupe okuliarov online? Sme tu pre vás! S naším Magic Mirror jednoducho použijete webkameru alebo nahráte fotku a zistíte, ktorý model vám sedí najlepšie. Alebo chcete dioptrické okuliare, no nepamätáte si údaje z predpisu? Vyskúšajte našu bezplatnú appku Lens Scan a odmerajte si svoje presné dioptrické hodnoty sami doma!

-15%

Prečo nakupovať na eyerim?

Široká ponuka produktov
Bezkonkurenčné ceny
Rýchle doručenie
Originálne produkty od svetoznámych výrobcov

Získajte uvítaciu zľavu

Nenechajte si ujsť skvelé ponuky alebo novinky a prihláste sa na odber newslettru eyerim!

Nákup na eyerim.sk
Doručenie zdarma
Dobierka
Bezstarostné vrátenie
Sme autorizovaný predajca
Virtuálne zrkadlo