Už sme vám predstavili eyerim collection - kolekciu kvalitných a dostupných dioptrických okuliarov. eyerim verí, že dioptrické okuliare - ako zdravotnícka pomôcka, by mali byť dostupné pre každého. Preto sme pre vás vytvorili zoznam dostupných alternatív k rôznym rámom od populárnych značiek.

eyerim collection - model LUCKY

eyerim collection okrúhle dioptrické okuliare, model LUCKY 1, eyerim blog

Model LUCKY patrí k najnovším prírastkom do eyerim collection. Minimalistický a ultra ľahký rám z acetátu sedí rovnako mužom, aj ženám. Máme ho dostupný v štyroch pastelových farbách a tieto dioptrické okuliare sú v ponuke za iba 59 Eur + šošovky zahrnuté v cene. 

Podobné modely

okrúhle dioptrické okuliare Polo Ralph Lauren, Polaroid, Boss by Hugo Boss, eyerim blog

eyerim collection - model ANDREA

eyerim collection cat eye dioptrické okuliare, model ANDREA 1, eyerim blog

Celorámový model ANDREA je jedným z najpredávanejších modelov z eyerim collection a dokonca aj celkovo na našom webe. Trendy oversized rám pre dámy sedí väčšine typom tvárí a je dostupný za 49 Eur (a znova sú šošovky zahrnuté v cene) a ešte k tomu je aj z hypoalergénneho materiálu. 

Podobné modely

cat eye dioptrické okuliare Dolce & Gabbana, Mischino, Max Mara, eyerim blog

eyerim collection - model MARTIN

eyerim collection okrúhle dioptrické okuliare, model MARTIN 4, eyerim blog

Posledný z porovnávaných rámov je model MARTIN - ktorý nesie meno zakladateľa eyerim, Martina Zahuranca. Tento rám je vyrobený z plastu, takže je veľmi flexibilný a ľahký. Model Martin z eyerim collection je dostupný ešte v čiernej farbe, len za 59 Eur (je potrebné vám znovu raz pripomenúť, že šošovky sú zahrnuté v cene?)

Podobné modely

okrúhle dioptrické okuliare Ray Ban, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, eyerim blog

Koniec koncov, je to len na vás, čo si vyberiete. Ale pokiaľ chcete vyskúšať niečo nové a rozšíriť si vašu zbierku okuliarov, tak eyerim collection je tou správnou voľbou. Pretože za cenu jedných dizajnérskych okuliarov si môžete dovoliť až tri páry rôznych okuliarov z našej kolekcie. Široká ponuka rámov, materiálov, vysokej kvality šošoviek, ktoré sú vložené do vašich rámov zdarma - s možnosťou rôznych úprav, ako napríklad pridanie polarizačnej vrstvy, ochrany pred modrým svetlom a mnoho ďalšieho. A najnovšou novinkou je, že pre všetky modely z eyerim collection máme v ponuke aj multifokálne (alebo aj progresívne) šošovky - určené na korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti súčasne. Umožňujú vám vidieť ostro na všetky vzdialenosti. 

V neposlednom rade -  vedeli ste, že pokiaľ sa vám nebudú páčiť vybrané okuliare, môžete ich vrátiť do najbližších 30 dní? A čo je na tom najlepšie? My vám vrátime plnú sumu, ktorú ste zaplatili za okuliare. Naozaj, plnú sumu. Vrátime vám peniaze nielen za rám, ale aj za šošovky - čo neplatí pri kúpe ostatných značiek. Plné vrátenie peňazí za rám + šošovky sa týka len eyerim collection.

Pokiaľ máte ešte ďalšie otázky týkajúce sa eyerim collection, prečítajte si tento článok. Nájdete v ňom jednoduché vysvetlenie čo eyerim collection je a prečo sú naše dioptrické okuliare také cenovo-dostupné.  A pokiaľ sa cítite neisto ohľadom nakupovania dioptrických okuliarov cez internet, prečítajte si tento článok a zbavte sa všetkých neistôt.

*Bohužiaľ, ako uvádzame na našom webe, niektoré z týchto produktov sú vypredané kvôli zvýšenému dopytu. Táto nedostupnosť je pravdepodobne len dočasná a dúfame, že budeme môcť tieto produkty už čoskoro objednať od nášho dodávateľa. V prípade, že sa už neplánuje ich doplnenie, dodávatelia predstavia nové, podobné kolekcie.
**Náš web pravidelne aktualizujeme, minimálne raz denne. Tieto automatické aktualizácie vedú k zmenám v ponúkanom portfóliu, a teda v rámci dostupnosti jednotlivých produktov aj ich ceny. Ceny navyše závisia na mnohých faktoroch, ako je kúpna cena produktu, naša konkurencia alebo podmienky a požiadavky jednotlivých distribútorov.