Pri online objednávaní okuliarov vzniká častá otázka: „Objednávam si správne dioptrie alebo nie?“. Či už nosíte okuliare od malička alebo ste si iba nedávno kúpili svoj prvý pár, odhodlať sa k nákupu dioptrických okuliarov online, keď si nie ste 100 % istí ich hodnotami, sa môže zdať ako výstrel do prázdna.

Nebolo by skvelé, keby existoval spôsob, ako získať všetky údaje z predpisu z pohodlia vášho domova? Dobrá správa je, že sa to dá - s najnovšou aplikáciou Lens Scan! Najlepšie na tom je, že sa nielen úžasne ľahko používa, ale je aj úplne zadarmo!

Zmerajte si dioptrie z pohodlia domova s bezplatnou aplikáciou od eyerimu Lens Scan!

Môžete si hodnoty dioptrií zmerať aj bez optika? 

Niekedy sa stane, že meranie zraku v optike je pre vás jednoducho nereálne. Či už kvôli pandemickému režimu, alebo bývate ďaleko, prípadne máte obmedzenú pohyblivosť. Možnosti merania sú v takýchto prípadoch biedne, ba až žiadne. Vďaka najnovšej technologickej novinke od eyerimu vám však aplikácia Lens Scan umožňuje zmerať všetky dioptrické (Rx) hodnoty priamo z vašich súčasných okuliarov, a to s mimoriadne vysokou presnosťou!  

Ako Lens Scan načíta váš predpis iba za pár minút 

Lens Scan si stačí stiahnuť do svojho telefónu a synchronizovať s počítačom. Následne aplikácia ukáže, ako pomocou smartfónu naskenovať svoje súčasné dioptrické okuliare a tvár. Po dokončení tohto postupu príde obratom e-mail s kompletnými hodnotami. Proces netrvá dlhšie ako 10 - 15 minút od začiatku do konca a podľa pokynov v aplikácii sa dá ľahko postupovať. To je všetko! Jednoduché, však? 

Celý proces je nielen jednoduchý, presný a bezplatný, ale aj certifikovaný. Aplikácia Lens Scan bola totiž klinicky testovaná a spĺňa priemyselné štandardy, ktoré zaručujú skutočne presné výsledky.

Čo budete potrebovať? 

Najskôr si budete musieť do svojho smartfónu s Androidom alebo iOSom stiahnuť aplikáciu Lens Scan. Keď to urobíte, budete potrebovať nasledujúce:  

Zmerajte si dioptrie z pohodlia domova s bezplatnou aplikáciou od eyerimu Lens Scan!

Zmerajte si svoje dioptrické hodnoty iba v 3 jednoduchých krokoch  

Krok 1: Naskenujte svoje súčasné okuliare  

Po synchronizácii aplikácie Lens Scan s počítačom postupujte podľa pokynov v aplikácii. Zobrazí sa výzva, aby ste pomocou svojho smartfónu naskenovali svoje súčasné dioptrické okuliare (kvôli dioptrickým hodnotám) a svoju tvár (kvôli zmeraniu PD - vzdialenosti zreníc). 

Poznámka: Aplikácia Lens Scan v súčasnosti dokáže zmerať iba jednoohniskové šošovky od -6,00 do +3,00, s cylindrom do -2,50. Ak máte progresívne šošovky alebo vyššie dioptrie, kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme. 

Krok 2: Zistite svoje výsledky 

Po vykonaní všetkých meraní uvedených v kroku 1 dostanete e-mail s vašimi výsledkami. Merania získané z vašich okuliarov pomocou aplikácie Lens Scan vám budú odoslané v štandardnom formáte predpisu. 

Zmerajte si dioptrie z pohodlia domova s bezplatnou aplikáciou od eyerimu Lens Scan!

Poznámka: Uistite sa, že šošovky, ktoré skenujete, sú zhodné s vaším najaktuálnejším predpisom, pretože Lens Scan dokáže prečítať iba aktuálne hodnoty vašich okuliarov. Neposkytuje nový predpis. Ak nie ste spokojný/á so svojím súčasným predpisom alebo máte pocit, že sa váš zrak zmenil a potrebujete nový predpis, odporúčame vám objednať sa na vyšetrenie u očného lekára. 

Krok 3: Nájdite svoje dokonalé okuliare!  

Teraz už môžete bez obáv vyberať zo širokej ponuky štýlových rámov a kvalitných šošoviek na eyerim.sk.

Zmerajte si dioptrie z pohodlia domova s bezplatnou aplikáciou od eyerimu Lens Scan!

Tak na čo čakáte? Je čas na skenovanie! 

Nákup nových okuliarov online nemusí byť veda. Nielen, že sa teraz pomocou aplikácie Lens Scan dajú získať dioptrické údaje jednoduchšie než kedykoľvek predtým, ale aj samotný výber kvalitných a štýlových rámov je doslova hračka vďaka možnosti vyskúšať si ich cez virtuálne zrkadlo Magic Mirror. Nákup okuliarov nebol nikdy taký jednoduchý, presný a hlavne cenovo dostupný. Tak prečo to nevyužiť?